تبلیغات
فوتبال حرفه ای - رسمی: گرانترین بازیکن‌های لیگ
[RB:Code_Popup]
باما بروز باشید در دنیای ورزش
تاریخ : سه شنبه 28 بهمن 1393
نویسنده : Admin

رحمتی ، حدادی فر و ... تیموریان

رسمی: گرانترین بازیکن‌های لیگ


اگر به قراردادهای ثبت شده در سازمان لیگ استناد کنیم، آندرانیک تیموریان عنوان گرانترین بازیکن نیم فصل دوم لیگ چهاردهم را به خود اختصاص خواهد داد.


به گزارش "ورزش سه"، آندرانیک تیموریان با انتقال به تراکتورسازی عنوان گرانترین بازیکن لیگ چهاردهم را به خود اختصاص داد. البته در اینکه برخی از قرارداهای ثبت شده در سازمان لیگ با اصل دریافتی بازیکنان مغایرت دارد اما اگر به این ارقام استناد کنیم باید بگوییم که آندو با دریافت 800 میلیون در یک نیم فصل، عنوان گرانترین بازیکن را از آن خود کرده است. این درحالی است که در خالص دریافتی مهدی رحمتی گرانترین بازیکن لیگ است. درباره قرارداد رحمتی حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد. خیلی ها این قرارداد را بالغ بر دو میلیارد می دانند اما در سازمان لیگ عدد 1.550میلیارد به عنوان رقم قرارداد رحمتی با پیکان به ثبت رسیده است.

بعد از رحمتی و بر اساس آمار سازمان لیگ، قاسم حدادی فر با 1.3 میلیارد در رده سوم قرار دارد. پس از او نوبت می رسد به احسان حاجی صفی، محمدرضا خلعتبری و رحمان احمدی از سپاهان و ادینیو از تراکتورسازی که قراردادشان 1.2میلیارد است. هادی عقیلی هم با 1.1 میلیارد در رده بعدی گرانترین بازیکن لیگ چهاردهم قرار گرفته است.

با این حال تیموریان که فقط برای یک نیم فصل 800 میلیون دریافتی داشته و در نیم فصل اول نیز با استقلال قراردادی بالای یک میلیارد داشت، بییشترین گردش مالی را به خود اختصاص داده است حتی اگر نامش به دلیل ابهام قرارداد با استقلال در فهرست گرانترین ها نباشد.موضوعات مرتبط: فوتبال , عکس پرسپولیس , عکس استقلال , دانلود غیر ورزشی , بیو گرافی ستارگان جهان , مطالب طنز , اخبار , اخبار استقلال , لیگ برتر ایران , حواشی لیگ برتر , تراکتور سازی ,
برچسب‌ها: آندرانیک تیموریان , مهدی رحمتی , زندگی نامخ تیموریان , زندگی نامخ رحمتی , درباره تیموریان , قران ترین بازیکنان لیگ برتر , گرانت رین قرارداد های لیگ برتر باچه کسانی است ,
آخرین مطالب