تبلیغات
فوتبال حرفه ای - آقای گل جهان دست خالی برگشت
[RB:Code_Popup]
باما بروز باشید در دنیای ورزش
تاریخ : سه شنبه 28 بهمن 1393
نویسنده : Admin
حمید درخشان برزخ را در پرسپولیس تجربه کرد. از روزهایی که هر سایت و روزنامه‌ای را باز می‌کردی، وعده‌های رؤیایی حمیدخان درباره موفقیت پرسپولیس را می‌خواندی، خیلی نگذشته است.
آقای گل جهان دست خالی برگشت
به گزارش افکارنیوز، حمید درخشان برزخ را در پرسپولیس تجربه کرد. از روزهایی که هر سایت و روزنامه‌ای را باز می‌کردی، وعده‌های رؤیایی حمیدخان درباره موفقیت پرسپولیس را می‌خواندی، خیلی نگذشته است.

حافظه‌ها تا آن حد ضعیف نشده كه همه ادعاهای او را از یاد برده باشیم. از قهرمان شدن پرسپولیس با همین بازیكنان تا سهیم نبودن دایی در برد دربی. او اما وقتی به نیمكت دلخواهش رسید، تازه فهمید هوا بارانی است و از شدت بیقراری برای رسیدن به این نیمكت چتر همراهش نیاورده است. حمیدخان چتر توجیه و بهانه را خیلی زود باز كرد. یك روز بازیكن مصدوم بود، فردایش محروم بودند، پس‌فردایش بدنسازی‌ها باب میل نبود و البته بعد از همه این‌ها، وعده نیم‌فصل را می‌داد تا پرسپولیس رؤیایی او را به تماشا بنشینیم.

هافبك اسبق سرخپوشان در بد مخمصه‌ای گرفتار شده بود. تا لب به اعتراض باز می‌كرد، حرف‌های دیروز خودش را مقابلش قرار می‌دادند. كار به جایی رسید كه مردی كه به نیت فتح قله‌های بسیار پا به درفشی‌فر نهاده بود و در قامت یك سردار فاتح دوشادوش سیاسی و منتقمی وارد آن ورزشگاه شده بود، حالا بعد از بردن تیمی كه اولین فصل حضورش در لیگ‌برتر را تجربه می‌كند، در رختكن یك دل سیر گریه می‌كند.

امروز ولی درخشان چرتكه می‌اندازد. از آن همه سایه دشمنان فرضی كه برای خودش ترسیم كرده بود، از آن همه دوستانی كه در باور خود داشت، به ایستگاهی رسیده كه باید از علی دایی تشكر كند. كسی كه در مورد رفتن یا نرفتنش باید با دلیل و مستند حرف زد و این حرف‌ها در این مقال نمی‌گنجد اما در مورد چگونگی رفتنش همه متفق‌القول از واژه ناجوانمردانه استفاده كرده و می‌كنند.

ادامه مطلب مراجعه کنید...موضوعات مرتبط: فوتبال , اخبار پرسپولیس , اخبار ,
برچسب‌ها: علی دایی , حمید درخشان , پرسپولیس , آخرین وضعیت پرسپولیس , خدای دایی ک درخشان را گرفته است , عکس علی دایی , دایی در روسیه ,
آخرین مطالب