تبلیغات
فوتبال حرفه ای - تیم منتخب هفته بیست ویکم
[RB:Code_Popup]
باما بروز باشید در دنیای ورزش
تاریخ : جمعه 1 اسفند 1393
نویسنده : Admin

طهماسبی و حاتمی برترین برترین ها ی هفته

تیم منتخب هفته بیست ویکم


مسابقات هفته 21 لیگ‌ برتر با انجام 8 بازی وبرد سایپا ،تراکتور سازی، راه‌آهن و ملوان بندر انزلی،به پایان رسید ونفت تهران با ادامه روند بی شکستی خود در صدر جدول باقی ماند.


برترین های هفته به روایت "ورزش سه" به قرار ذیل هستند:

ادامه مطلب...
دروازه‌بان:مهرداد طهماسبی(صبا)
برابر تیم پرسپولیس گلر جوان صبا به خصوص در واپسین دقائق ،ایده آل بازی کرد وتوانست فرصت های گل متعددی را مهار کند،او برای اولین بار دروازه‌بان برتر هفته لیگ ‌شناخته شد .طهماسبی را می توان بازیکن برتر این هفته لیگ نیز انتخاب کرد.مدافعان:هادی عقیلی(سپاهان )
برابر تیم ذوب‌آهن سپاهان هادی عقیلی مثل بازی های 3 هفته اخیر بسیار خوب بازی کرد تا در این فهرست تنها فرد حاضر در تیم منتخب 3 هفته اخیر باشد.عقیلی با تسلط تیم ده نفره سپاهان را مقابل ذوب هدایت کرد.وحید محمدزاده(سایپا)
آن قدر خوب بازی کرد که دفاع سایپا برابر تیم فولاد قدرتمند بیمه شد وهافبک ها و مهاجمان این تیم با خیال آسوده دروازه تیم فولاد را تحت تاثیر خود قرار دادند.اوکه قبلا هم 2 گل به تیم گسترش فولاد زده و باعث پیروزی سایپا در تبریز شده بود در این برد 3گله هم نقش خود را ایفا کرد .رضا علیاری(نفت‌تهران)
دفاع چپ نفت برابر پیکان خوب بازی کرد ویک چهره دیگر از تیم بازیکن ساز نفت به فوتبال ما معرفی شد این در حالی بود که در این بازی او به دلیل استراحت دادن مربیان تیمش به بازیکنان اصلی به میدان رفت.علیاری در بازی پیکان فوق العاده بود و پرنفس نشان داد .

رامین رضائیان(راه‌آهن)
تنها ملی‌پوش راه‌آهن در این بازی قابل توجه وشایسته بازی کرد وارسال دیدنی او برای کلاه کج منجر به گل برد وشکسته شدن طلسم تلخ این تیم شد،او به جز گل،در دقائق دیگر دیدار هم خوب کار کرد.

خط هافبک :
آندرانیک تیموریان(تراکتورسازی)
بازی به بازی بهتر می‌ شود وبرابر تیم نفت‌مسجدسلیمان در این شهر که به برد 2-1 تیمش منجر شد روی هر 2 گل تاثیر گذار بود ،آندو که در این بازی برگ برنده تیمش بود در روزهای آتی واقعا به درد تراکتور می‌ خورد.

حامد شیری(سایپا)
او در دفاع هم کار میکند اما پست اصلی او هافبک دفاعی ست ،چنان در برد تیمش برابر فولاد خوب کار کرد که حتی مجید جلالی سرمربی تیمش هم لب به تحسین از او گشود.او در دو گل زده تیمش نقش داشت .

خط میانی:پژمان نوری(ملوان)
انگار بعد از رفتن به تیم ملوان از این رو به آن رو شده است،هافبک نفوذی یعنی پست ایده آل او با 3 گل و3 برد و9 امتیاز برایش آمد داشته است،نوری در ملوان یک نوری تازه است ودوباره در زادگاهش متولد شده است.محمد نوری(پرسپولیس)
باور کردنی نیست ،این همان محمد نوری ست که دایی در ابتدای فصل او را به زور سلام وصلوات در پرسپولیس نگه داشت،او در 10 بازی اخیر کاملترین بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بوده است.نمایش او در بازی مقابل صبا بی نظیر بود .سامان نریمان جهان(تراکتورسازی)
هافبک خوب تیم تراکتورسازی یک گل برای تثبیت برد تیم خود زد،او در تمام بازیها یکی از ارکان قابل تکیه تیم خود بوده است واین هفته به طور کامل لیاقت حضور در تیم هفته را داشت.

مهاجم:فرزاد حاتمی(ملوان )
در تیم ملوان یک بازی فوق العاده انجام دادو 2 گل زد ویک پاس گل داد والبته یک پنالتی هم از دست داد،حاتمی در تیم فوتبال ملوان از بهترین ها بود وبه همراه طهماسبی 2 بازیکن برتر را تشکیل می‌ دادند.

*بازیکنانی مثل فوزیل موسی اوف(سپاهان)،ابراهیم صادقی(سایپا)،امیر حسین صادقی(استقلال)،روزبه چشمی(صبا)،گابریل(پرسپولیس)،احمد کامدار(تراکتورسازی)،عادل کلاه کج(راه‌آهن ) و...می توانستند در ترکیب این تیم حاضر باشند.


موضوعات مرتبط: تراکتور سازی , حواشی لیگ برتر , لیگ برتر ایران , استقلال , اخبار استقلال , اخبار , اخبار پرسپولیس , عکس استقلال , عکس پرسپولیس , عکس ورزشی , فوتبال ,
برچسب‌ها: پرسپولیس , لیگ برتر , تیم هفته لیگ برتر , بهترین های لیگ برتر , بهترین بازیکنای هفته خلیج فا , اخبار , جام خلیج فارس ,
آخرین مطالب