تبلیغات
فوتبال حرفه ای - احتمال پیوستن رضاییان به استقلال؛ زیر یک درصد!
[RB:Code_Popup]
باما بروز باشید در دنیای ورزش
تاریخ : یکشنبه 11 تیر 1396
نویسنده : Admin

توفیقی: من مذاکره‌ای با رامین نکردم

احتمال پیوستن رضاییان به استقلال؛ زیر یک درصد!

مسئولان نقل و انتقالات باشگاه استقلال اعلام کردند هیچ مذاکره ای با رامین رضاییان نداشته و احتمال پیوستن این بازیکن به تیم آبی پوش پایتخت زیر یک درصد است!

به گزارش "ورزش‌سه"، بحث حضور رامین رضاییان یکی از مهم ترین مسائلی است که در روزهای گذشته رسانه ها به آن پرداخته اند. این بازیکن ملی‌پوش اولویتش را بر حضور در اروپا قرار داده و به همین خاطر دیروز راهی بلژیک شد تا با یک تیم از این کشور مذاکره کند. با این حال روز گذشته افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد مذاکرات اولیه با رضاییان انجام شده اما توافق نهایی با او در گروی عدم حضور این بازیکن در فوتبال اروپا است. در چنین شرایطی پندار توفیقی، مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال حرف های جدیدی در این خصوص می زند و حتی احتمال حضور رضاییان در استقلال را زیر یک درصد می داند!


ادامه در ادامه مطلب

توفیقی در گفت و گو با رادیو تهران درباره روند مذاکرات استقلال با رامین رضاییان عنوان کرد: ما مستقیم با رضاییان مذاکره نداشتیم و پیشنهادی هم رد و بدل نشده است. ما به صورت ضمنی در رسانه ها شنیده ایم اولویت رضاییان بازی در اروپا است. تیم هایی در ایران هم متقاضی وی هستند. زمانی که وضعیت رامین رضاییان برای رفتن یا نرفتن به اروپا مشخص شود، باشگاه استقلال هم به عنوان متقاضی شرایط این بازیکن را بررسی می‌کند.


وی ادامه داد: آن موقع می بینیم آیا شرایط ایشان از نظر فنی با ما همخوانی دارد یا نه. از نظر قراردادی هم هرچه که عرف هست. ما نه مقیاسی را می شکنیم و نه حاضریم از خطی رد شویم. شرایط حضور رضاییان را در مجموع بعد از تعیین تکلیف حضورش در اروپا بررسی می کنیم.


مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال درباره اینکه افتخاری اعلام کرده رضاییان مبلغی بالاتر از سقف قرارداد خواسته و این به معنای مذاکره با این بازیکن است، تاکید کرد: من به عنوان مسئول نقل و انتقالات مذاکره‌ای با رضاییان نداشته‌ام. وقتی بازیکنان خودمان مثل برزای و رابسون هنوز از لیست بیرون هستند و نتوانسته ایم ببینیم کدام بازیکنان در لیست جابه‌جا شوند اولویتمان حضور بازیکنی مثل رابسون است که به خط دفاع اضافه کنیم. 


توفیقی در پایان افزود: در سمت راست حیدری و غفوری را داریم. بدمان نمی‌آید تیممان را قوی‌تر کنیم. کلا درباره موضوعی که اطمینان ندارم ترجیح می دهم صحبت نکنم و وعده و وعید ندهم تا ذهن مردم را درگیر موضوعی نکنم که احتمال وقوعش زیر یک درصد است!
موضوعات مرتبط: فوتبال , ورزش ملی , اخبار , لیگ برتر ایران , حواشی لیگ برتر , نقل و انتقالات فوتبال , پرسپولیس , استقلال ,
برچسب‌ها: رامین رضاییان , رامین , ضاییان , رضایان و استقلال , نقل و انتقالات استقلال , استقلال , بازیکنان استقلال ,
آخرین مطالب