تبلیغات
فوتبال حرفه ای - طارمی در پرسپولیس ماندنی شد؛ امشب سفر به کیف
[RB:Code_Popup]
باما بروز باشید در دنیای ورزش
تاریخ : دوشنبه 19 تیر 1396
نویسنده : Admin

طارمی در پرسپولیس ماندنی شد؛ امشب سفر به کیف

آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران در نهایت تصمیم خود برای حضور در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ را گرفت و امشب نیز به کیف سفر می‌کند تا به هم‌تیمی‌هایش اضافه شود.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی که طی روزهای اخیر در تلاش برای حضور در فوتبال اروپا بود و بر این اساس طی روزهای اخیر در تمرینات این تیم غایب بود، در نهایت تصمیم نهایی خود برای آینده‌ی فوتبالی‌اش را برای حضور در این تیم گرفت.


ادامه متن در ادامعه مطلب

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی که طی روزهای اخیر در تلاش برای حضور در فوتبال اروپا بود و بر این اساس طی روزهای اخیر در تمرینات این تیم غایب بود، در نهایت تصمیم نهایی خود برای آینده‌ی فوتبالی‌اش را برای حضور در این تیم گرفت.


طبق اعلام محمدعلی ترکاشوند، معاون باشگاه پرسپولیس و مسوول نقل و انتقالات این تیم، این بازیکن در نهایت تصمیم خود را برای حضور در جمع پرسپولیسی‌ها گرفته و به زودی به اردوی سرخپوشان اضافه خواهد شد.


طارمی شب گذشته با اعلام این موضوع به مسوولان پرسپولیس، آنها را به تکاپو برای دریافت ویزای مربوط به حضورش در اوکراین که محل برگزاری اردوی سرخپوشان است، کرده و در صورتی که امروز ویزایش نهایی شود، به کیف سفر خواهد کرد.

 

مهدی طارمی که از چندی قبل تمامی اخبار مهم مربوط به نقل و انتقالاتی را به خود اختصاص داده بود و از حضورش در یونان، قطر، چین و ژاپن و ... اسم برده می‌شد، در نهایت با توجه به شرایط موجود تصمیم گرفت در سال منتهی به جام جهانی بهترین تصمیم را در خصوص آینده‌اش اتخاذ کند و در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ حضور یابد.


این مساله طی روزهای اخیر مورد توجه بازیکنان پرسپولیس و هم‌تیمی‌های طارمی نیز قرار گرفته بود و آنها با انتشار پست‌های خواهان بازگشت او به جمع خود بودند. در نهایت طارمی که برای جدایی از جمع سرخپوشان به مجوز از سوی باشگاه و پرداخت مبلغ مدنظر آنها احتیاج داشت، با توجه به اینکه پیشنهادات وارده چندان از نظر مالی و البته کیفی نمی‌توانستند خواسته‌های طرفین را برآورده کنند، ترجیح داد با اعلام آمادگی برای بازگشت و حضور در جمع این تیم، برای فصل هفدهم نیز پیراهن شماره 9 را بر تن کند.


با حضور مهدی طارمی در این تیم برانکو و مسوولان پرسپولیس موفق شدند عملکردی موفق در حفظ اسکلت اصلی تیم از خود به جا بگذارند و تنها سروش رفیعی از جمع ستاره‌ها جدا شده و با توجه به حضور چند مهره کارآمد آنها همچنان مدعی جدی فصل آینده خواهند بود.


برانکو ایوانکوویچ اکنون در خط حمله خود مهدی طارمی، گادوین منشا، علی علیپور، وحید امیری و محمدامین اسدی را در اختیار دارد و از شرایط مناسبی برای حضوری قدرتمند در فصل آتی لیگ در ایران و آسیا برخوردار خواهد بود.
موضوعات مرتبط: فوتبال , اخبار , لیگ برتر ایران , حواشی لیگ برتر , نقل و انتقالات فوتبال , پرسپولیس , اخبار پرسپولیس , استقلال , اخبار استقلال , عکس پرسپولیس ,
برچسب‌ها: مهدی طارمی , عکس مهدی طارمی , طارمی , مهدی , مهدی طارمی در پرسپولیس , پرسپولیس , ماندن طارمی در پرسپولیس ,
آخرین مطالب