تبلیغات
فوتبال حرفه ای - تصمیم برانکو: پایان کار شماره 77
[RB:Code_Popup]
باما بروز باشید در دنیای ورزش
تاریخ : شنبه 5 خرداد 1397
نویسنده : Admin

مسلمان و پرسپولیس به آخر خط رسیدند؛

تصمیم برانکو: پایان کار شماره 77

با اعلام مدیرعامل پرسپولیس مسلمان در لیست برانکو حضور ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد که نام محسن مسلمان در لیست برانکو برای فصل آینده حضور ندارد و باشگاه قرارداد او را تمدید نخواهد کرد. به این ترتیب جدایی مسلمان از جمع قرمزها قطعی است و بازیکن شماره 77 پرسپولیس دیگر در این تیم حضور نخواهد داشت.


عدم علاقه برانکو و نبودن نام این بازیکن در فهرست قرمزپوشان دلیل اصلی جدایی این بازیکن از جمع قرمزپوشان است تا یکی از بازیکنان محبوب قرمزها، در پایان فصل از این تیم جدا شود.


به این ترتیب محسن مسلمان به پایان کار خود در پرسپولیس رسید و احتمالا طی روزهای آینده باید شاهد معرفی تیم جدید این بازیکن برای فصل آینده باشیم. مسلمان در ابتدای لیگ پانزدهم به پرسپولیس پیوست و رفته رفته خود را به ترکیب قرمزها تحمیل کرد و توانست یکی از بازیکنان کلیدی این تیم باشد. مسلمان در فصل جاری شروع فوق العاده ای داشت و توانست با وجود نیمکت نشینی در هفته های پایانی، عنوان بهترین پاسور لیگ را تصاحب کند.


این عملکرد فوق العاده اما باعث نشد تا برانکو این بازیکن را حفظ کند و مسلمان در ماه های پایانی تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین در این تیم شد؛ تصمیمی که البته با واکنش های زیادی همراه بود و در چند مرحله باعث شد تا برانکو با هواداران و برخی پیشکسوتان دچار اصطکاک شود.


مشکل برانکو با محسن مسلمان اما از ابتدای فصل و قبل از دیدار با الاهلی آغاز شد؛ سرمربی قرمزها انتظار داشت تا مسلمان به شکلی جدی تر در تمرینات حاضر شود و تمرینات را با جدیت دو چندان پیگیری کند اما واکنش مثبتی از مسلمان دریافت نکرد تا این بازیکن رفته رفته از فهرست اصلی تیم قرمزها خارج شود.


اختلاف برانکو و مسلمان به شکلی پیش رفت که سرمربی قرمزها برای حفظ وحدت و انسجام تیمی حتی در نیم فصلی که اجازه جذب بازیکن ندارد، نام مسلمان را در لیست بازیکنان مورد نظر خود قرار نداد تا به این ترتیب دومین دوران حضور مسلمان در پرسپولیس نیز به این شکل به پایان برسد.
موضوعات مرتبط: فوتبال , اخبار , لیگ برتر ایران , نقل و انتقالات فوتبال , پرسپولیس , اخبار پرسپولیس ,
برچسب‌ها: پرسپولیس , اخبار نقل و انتثالات پرسپولیس , محسن مسلمان , عکس مسلمان , محسن , مسلمان , آخرین وضعیت محسن مسلمان ,
آخرین مطالب