تبلیغات
فوتبال حرفه ای - کریس رونالدو در رئال ماندنی شد؟
[RB:Code_Popup]
باما بروز باشید در دنیای ورزش
تاریخ : دوشنبه 7 خرداد 1397
نویسنده : Admin

پیام جنجالی فوق ستاره پرتغالی به هواداران؛

کریس رونالدو در رئال ماندنی شد؟

«از همه متشکرم، سال آینده همدیگر را ملاقات می کنیم»! این پیامی است که رئالی ها را به تداوم حضور رونالدو در تیمشان امیدوار کرده.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته رئالی ها به اسپانیا بازگشتند تا در خانه جشن سیزدهمین قهرمانی اروپا را انجام دهند. در جریان این مراسم قهرمانی رونالدو پیامی به هواداران رئال مادرید داد که حاکی از تداوم حضورش در این تیم است.

رونالدو پس از بازی با لیورپول در کیف، صحبت های جنجالی را انجام داد و تلویحا، روی شایعات جدایی اش از رئال صحه گذاشت. رونالدو گفت: آینده ام؟ الان زمان لذت بردن از این قهرمانی است اما در چند روز آینده با هواداران که همیشه کنارم بودند درباره آینده ام حرف خواهم زد. ما تاریخ سازی کردیم و آینده من فعلا اهمیتی ندارد. چند روز دیگر در این باره حرف خواهیم زد. بازی برای رئال مادرید در این سال ها لذت بخش بود!

 

 

جمله آخر و لحن صحبت های رونالدو مشخص می کرد که راه او و رئال با قهرمانی چهارم در لیگ قهرمانان اروپا از هم جدا خواهد شد اما او در جشن قهرمانی، پالس مثبتی به مدیران مادرید فرستاد.

به گزارش آاس، رونالدو در پایان جشن قهرمانی به هواداران گفت:" از همه متشکرم، سال آینده همدیگر را ملاقات می کنیم!"

 

پس از صحبت‌های رونالدو، سرخیو راموس و مارسلو که مراسم قهرمانی رئال را در دست گرفته بودند، میکروفون را گرفتند و هواداران را تشویق کردند که برای ماندن رونالدو شعار دهند. پیش از ورود گرت بیل به میدان، خوشحالی رونالدو که در آن کلمه "سی" به معنای "آره" را بلند می‌گوید، توسط هواداران در سرتاسر ورزشگاه خوانده شد.

 

حال این پیام، رئالی ها را امیدوار به حضور دوباره فوق ستاره پرتغالی در تیمشان کرده استموضوعات مرتبط: اخبار , عکس ورزشی , لیگ قهرمانان اروپا , بیو گرافی ستارگان جهان , جام باشگاه های اروپا , کریستیانورونالدو , رئال مادرید , فوتبال اروپا , لالیگا ,
برچسب‌ها: رونالدو , کریستیانو رونالدو , عکس خانوادگی رونالدو , عکس خصوصی رونالدو , پسر رونالدو , دوست دختر رونالدو , رعال مادرید ,
آخرین مطالب